Sportfestival Sport’in voor kennismaking met sportaanbieders in Purmerend

Publicatiedatum: 3 september 2025

Welke sport, welke sportaanbieder sluit het best aan bij iemands sportwensen? Vele tientallen sportaanbieders in de gemeente Purmerend doen in dezelfde periode de deuren of hekken open voor een gratis en vrijblijvende kennismaking met hun sport. Tijdens het lokale sportfestival Sport’in 2025 zijn er sportieve evenementen en proeflessen. De laatste zaterdag van september is er een sportbeurs in winkelcentrum Makado in Wheermolen. 

Hulp bij het kiezen van de best passende sport of sportieve activiteit is er vanaf zaterdag 20 tot en met zondag 28 september. Alle deelnemende sportverenigingen en sportscholen zijn herkenbaar aan het logo van Sport’in. Er zijn open dagen met demonstraties bij tennisvereniging L.T.C. Anonymus, Parkour & Freerunning Progression Academy, women only fitness Curves Purmerend, Schaakclub Purmerend, SV Kodokan voor judo, aikido en ninjutsu, Taekwondo Center Purmerend, atletiekvereniging NEA Volharding, handboogschietvereniging Waterlandschutters en golfclub Kavel 2. WZ & PC houdt een Zwem4Daagse en bij volleybalclub De Where en badmintonvereniging De Gors zijn er toernooien.

sportbeurs
Tijdens de gratis toegankelijke sportbeurs zaterdag 27 september tussen 10.00 uur en 15.00 uur in winkelcentrum Makado in Wheermolen presenteren tien sportaanbieders hun sport. Het winkelcentrum in Wheermolen ligt vlakbij NS-station Overwhere en bushalte.

website Spurd
Op de website van Spurd staan alle deelnemende sportaanbieders met hun activiteiten tijdens het sportfestival Sport’in 2025. Spurd is voor de sportaanbieders en de inwoners van de gemeente Purmerend organisator van Sport’in 2025.

 

  • "Ik probeer te genieten van het leven en sporten is mijn passie. Dat ik deze dingen met elkaar kan combineren geeft mij veel energie!'."  

    Joeri Hamerling, Wijksportcoach Purmer-Noord & Purmer-Zuid

  • “Wij activeren mensen tot beweging, sport en een gezonde leefstijl. Onze sport- en beweegprogramma’s en sportaccommodaties bieden maatschappelijke meerwaarde”  

    Jancor de Boer, directeur Spurd

  • "Met mijn enthousiasme kan ik mensen motiveren meer uit zichzelf te halen dan zij dachten dat mogelijk was."  

    Kevin Frelink, Wijksportcoach Overwhere/Wheermolen